Serialai

Šiame puslapyje rasite sąrašą serialų, kuriuos aš seku. Greičiausiai, jų nepamatysite per lietuviškus TV kanalus, bet rasite parsipiratauti viename iš populiariausių lietuvos torrent puslapių (if you catch my drift).

 

Gauk klijų

Dešinėje pusėje galite matyti mano GetGlue įskiepį su laimėtais “serialų žiūrimumo” apdovanojimais/lipdukais.

Puslapis atnaujintas: 2012-07-23


Šiuo metu rodomi serialiai, kuriuos žiūriu

Breaking Bad

Breaking Bad

Žanras: Drama, Crime
Rodo per: AMC
Prasidėjo: 2008-01
Sezonai: 5
Siužetas: Nuošaliame JAV miestelyje gyvena chemijos mokytojas. Dirba sunkiai, pinigų neužtenka. Žmogui gyvenime nelabai sekasi, o dar sužino jog serga vėžiu… Kadangi neturi ko prarasti, nusprendžia gyvenimo pabaigai užsikalt pinigų, jog po mirties liktų jo šeimai. Taip visai netyčia sutinka buvusį savo mokinį, banditėlį “Pinkman’a” ir kemperyje (namelyje ant ratų) pradeda gaminti ypač geros kokybės metamfetaminą. Narkobiznis, mafija, baimė, pinigai, žudynės, slapstymasis – intriguojantis “slapto” narkobarono gyvenimas.
Mano komentaras: Netikėtai įdomus serialas, su daug nesusipratimų ir įdomių nuotykių. Narkomafija ir paprastas mokyklos “chemikas”… kuris kartais kelia baimę pačiai narkomafijai.
Mano reitingas: 5/5

Falling skies

Falling Skies (Dangus griuva)

Žanras: Sci-Fi, Post Apocalyptic, Drama
Rodo per: TNT
Prasidėjo: 2011-06
Sezonai: 2
Siužetas: Vieną dieną tai įvyko – ilgai lauktas kontaktas su ateiviais iš kitų planetų. Deja jis nebuvo toks malonus, ateiviai tiesiog atskrido ir be jokių kalbų visus žemiečius išžudė, sunaikino visas telekomunikacijas, visą ginkluotę ir pasiliko žemėje. Žmonių liko nedaug. Jie susiskirstė į kelias grupes ir bando išgyventi post-apokaliptiniam pasaulyje, kurį valdo ateiviai. Ima aiškėti, kad ateiviai medžioja vaikus ir verčia juos vergais, kurie renka metalo laužą sugriuvusiuose miestuose. Vieni bando tuos vaikus išvaduoti, kiti surasti maisto. Taip ir sukasi neramus, sugriuvęs gyvenimas.
Mano komentaras: Įdomi mintis. Efektai gal ir nėra patys geriausi, bet įtraukia pati mintis. Kiek mažokai veiksmo – didžiąją laiko dalį visi vaikšto aplinkui ir kuria planus.
Mano reitingas: 4/5

 Big Bang Theory

The Big Bang Theory

Žanras: Comedy
Rodo per: CBS
Prasidėjo: 2007-09
Sezonai: 5
Siužetas: Daugiabutyje gyvena du moksliukai, kurie dėstytojauja vietiniame universitete. Pas juos dažnai lankosi du nedaug besiskiriantys draugai. Jie kiekvienas turi savo „nukrypimų“. Jie dažnai žaidžia kompiuterinius žaidimus ir užsiėma kitais „geekiškais“ dalykais. Į kaimyninį butą atsikrausto seksuali blondinė, kuri nesupranta pusės moksliukų žodžių ir visų jų keistenybių, bet moka su jais sutarti ir sugyventi su aukštomis mokslinėmis frazėmis. Kažkas įsimyli, kažkas pavydi ir pan.
Mano komentaras: Nesitikėjau rasti serialo apie moksliukus. Gan įdomus. Jeigu kam patinka moksliški juokeliai, kompiuteriai, laboratorijos ir kompleksuojantys „nerdai“, tai šis serialas – must see.
Mano reitingas: 5/5

 Fringe

Fringe

Žanras: Science fiction, Thriller, Drama
Rodo per: FOX
Prasidėjo: 2008-09
Sezonai: 4
Siužetas: “Lost” kurėjų darbas. Naujieji X-Failai. Dėl keistų ir nepaaiškinamų įvykiu virtinės, FTB įkuria specialųjį „Fringe“ skyrių. Skyriuje dirba jauna ir perspektyvi FTB agentė, išprotėjęs pseudo-mokslininkas, kadaise atlikinėjęs slaptus eksperimentus JAV armijai, bet paskutinius porą dešimtmečių praleidęs psichiatrijos ligoninėje, bei jo sūnus, kuris dėl savo šešėlinės veiklos turėjo sprukti iš Irako. Pseudo mokslas, paraleliniai pasauliai, keisti “stebėtojai” ir daugybė nepaaiškinamų įvykių – tai Fringe.
Mano komentaras: Paraleliniai pasauliai, pseudo-mokslas, ateities kariai, nano-technologijos. Visa tai veda prie pasaulio pabaigos.
Mano reitingas: 5/5

 The Office

The Office (Ofisas)

Žanras: Mockumentary, Sitcom
Rodo per: NBC, Comedy Central
Prasidėjo: 2005-03
Sezonai: 7
Siužetas: Dunder Mifflin – kompanija prekiaujanti popieriaus produktais. Veiksmas vykta šios kompanijos padalinyje, mažame miestelyje. Ofiso galva ekscentriškas direktorius, kuris įsitikinęs jog yra geriausias savo darbuotojų draugas ir jį visi labai mėgsta. Pridėkim burį išprotėjusių darbuotojų su savom keistenybėm ir gausim Ofisą.
Mano komentaras: Serialas kaip realybės šou, matai begalo keistų žmonių eilnę darbo dieną. Matai kaip pora pilno proto darbuotojų bando išlikti tarp pakvaišusių kolegu. Prie viso to dar prisideda nevėkšla bosas.
Mano reitingas: 3/5

 Person of Interest

Person of Interest (Įdomus žmogus)

Žanras: Thriller, Crime, Drama
Rodo per: CBS
Prasidėjo: 2011
Sezonai: 1
Siužetas: Vienas ypatingai turtingas ir protingas žmogelis, JAV vyriausybės prašymu sukūrė mašiną, kuri sugeba numatyti ateitį. Tiksliau sakant, tai kas įvyks negero ateity. Kad viskas nebūtų taip paprasta, ši stebuklinga mašina, atiduoda… Piliečio soc. draudimo numerį. Tai reiškia, jog šis pilietis mirs ar atliks kokį nors nusikaltimą. Čia pagalbon ateina užverbuotas buvęs kariškis, kuris ir gelbėja visus būsimus “nelaimėlius”.
Mano komentaras: Mintis galbūt visai įdomi, tik kartais truputį nervina nelabai sąmoningi epizodai, kai iš Android telefono padaro vos ne palydovinį sekimo aparatą ir per 5 km atstumą sugeba juo pasiklausyti pokalbių.
Mano reitingas: 3/5

 Continuum

Continuum

Žanras: Drama, Action, Science fiction
Rodo per: Showcase
Prasidėjo: 2012
Sezonai: 1
Siužetas: 2077. Korporacijos, naujosios technologijos, ateitis. Nėra viskas taip gražu. Grupė teroristų nuteisiama miriop už pasipriešinimą ateities korporacijoms. Mirties bausmės vykdimo metu, visi teroristai su kažkieno pagalba oersikelia laiku į 2012. Su jais galbūt tyčia, o gal būt ne, persikelia ir ateities policininkė (Saugotoja). Na ir prasideda – teroristai bando pasukti laiko tėkmę tokia linkme, jog nesusiformuotų ateities korporacijos, o Saugotoja bando jiems sutrukdyti.
Mano komentaras: Intriguojanti istorija. Šiuo atveju laiko tekmės teorija pasirinkta šiek tiek skirtinga nei mes įpratę matyti kituose filmuose – nužudžius ką nors praeityje, jo pailkuonys iš ateities “nepranyksta”. Pridėkim simpatišką pagrindinę aktorę ir keletą aktorių iš Stargate serijos ir turim Continuum.
Mano reitingas: 4/5

 Alphas

Alphas

Žanras: Action, Science fiction
Rodo per: Syfy
Prasidėjo: 2011
Sezonai: 2
Siužetas: Šių dienų Amerika. Vienas profesorius renka žmones kurie turi ypatingų galių ir padeda jiems sugyventi su tomis galiomis. Profesorius šiuos žmones suburia į komandą, kuri yra pavaldi JAV vyriausybei ir bando toliau rinkti tokius pačius “Alphas” ir kovoti su kitais, kurie nenusiteikę draugiškai. Pasirodo yra net priešiškai nusiteikusi Alphų grupuotė, kuri nusprendžia apie save pranešti visam pasauliui.
Mano komentaras: Įdomios super galios: vaikinas mato bevieles komunikacijas, viena graži moteris moka hipnotizuoti žodžiu, kita gali sustiprinti savo pojūčius ir pan. Galbūt kartais šiek tiek silpnoka vaidyba.
Mano reitingas: 3/5

 Workaholics

Workaholics (Darboholikai)

Žanras: Comedy, Sitcom
Rodo per: Comedy Central
Prasidėjo: 2011
Sezonai: 2
Siužetas: 3 draugai dirba Telefoninų pardavimų ofise. Kaip visada būrys savotiškų bendradarbių. Bet jie patys – dar keistesni už savo bendradarbius. Po darbo – alkoholis, narkotikai, vakarėliai ir patys įvairiausi ir kvailiausi užsiėmimai.
Mano komentaras: Trumpai tariant – 3 idiotai ofise. Net pats nežinau kodėl šį serialą žiūriu…
Mano reitingas: 2/5

5 thoughts on “Serialai

  1. Weeds kažkada bandžiau žiūrėt, bet neįtraukė. Apie Entourage dar neteko girdėt, reikės pabandyt žiūrėt.

  2. V aš irgi žiūrėjau. Užkabino kažkaip. Įdomu, ar bus tęsinys, nes kažkaip “neteisingai” baigėsi. Bet man geriausias yra Criminal Minds.

  3. Deja V nutraukė visiems laikams… Deja ten už Atlanto dažnai nutraukia pačius įdomiausius serialus ir palieka juos be pabaigos.

    O Criminal Minds dar nebandžiau žiūrėti, nes pasimečiau tarp visų šių CSI, Bones ir panašių kriminalų.

    O šiuo metu man pats geriausias Breaking Bad.

    P.S. Note to self – reik atnaujinti serialų puslapį, surašyt naujus ir pašalint jau neberodomus.

  4. Criminal Minds šiek tiek skiriasi nuo kitų detektyvų, nes tenais FBI komanda gaudo serijinius žudikus. Specializacija, vadinas 🙂 Jie yra vadinamieji profilers-iš detalių sudeda žudiko portretą, pvz. pamato kambario foto ir pasako, koks jame gyvenantis žmogus fiziškai ir psichiškai. Nerealus serialas, rodo per kabelinę kažkurią.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *