Filmai per telefoną

Vis peržiūrinėdamas savo blog‘o lankomumo statistiką, matau kad daugiausiai žmonių ateina iš googlės pagal raktinius žodžius „filmai per telefona“. Kadangi straipsnis ta tema buvo rašytas beveik prieš 3 metus, per kurį programinės įrangos pasaulis kelis kartus apsivertė aukštyn kojom: į madą atėjo visokie androidai ir aifonai, nokijos ir blekberiai miršta, atsirado galybė failų konvertuotojų ir kitokių stebuklų.

Pats per tą laiką spėjau pagyventi Prancūzijoj ir padirbėti didelėje telefonų komponentus gaminančioje kompanijoje.

Taigi prie reikalų – filmų per telefoną.

Šiam tikslui išskirsiu 2 būdus, kuriuos pats naudojau/naudoju.

Android OS + BSPlayer

1. Taigi pirmas yra skirtas Android OS. Jeigu turite pakankamai stiprų telefoną (iš aparatūrinės pusės), galite naudoti BSPlayer [linkas]. Tai mobili BSPlayer versija, kuri man labiausiai patinka.

Šis playeris buvo bandytas su senesniu HTC Desire telefonu. Viskas veikė, kartais šiek tiek palagindavo geresnės kokybės filmus.

Šiuo metu naudojamas su HTC Evo 3D – šis telefonas daug naujesnis ir stipresnis, todėl BSP veikia be jokių problemų, filmai atrodo gražiai ir nelagina.

P.S. šis playeris groja ir „straminamus“ video iš kai kurių puslapių.

Video konvertavimas

2. Universalus būdas – vaizdo failų konvertavimas kompiuteryje. Tam naudodavau Miro Video Converter [link]. Šis konverteris turi nustatymus tam tikriems telefonams – tiesa sąrašas gana senokas, bet galima kažką iš to sąrašo pritaikyti savo telefonui.

Taip pat šis konverteris yra skirtas ir Mac OS X operacinei sistemai.

 

Taigi toks „updeitas“ filmų per telefoną klausimu.


Čia aprašyti tik mano naudojami būdai. Tai nebūtinai yra visi įmanomi ar patys geriausi būdai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *