Mokamas stovėjimas…

Vakar atsitiko gana keistas dalykas. Šiek tiek vėlavau į darbą, todėl per skubėjimą, atsistojus mokamoje stovėjimo vietoje, pamiršau ant panelės padėti leidimą stovėjimui. Pagal visus galiojančius dėsnius, atbėgo žalias dėdė ir įkalė oranžinį lapuką su šaukimu į teismą. Čia kaip ir viskas OK, viskas pagal taisykles. Kaip jau minėjau, mano automobiliui yra išduotas leidimas stovėti visiškai for free mokamose vietose. Pasigavus dėdę, pamojavus leidimu, jis pasakė:

– Perkat stovėjimo kortelę arba važiuojat muštis į būstinę arba mokat baudą.

Na muštis, tai muštis. Kadangi automobilis registruotas vieno iš mano gimdytojų vardu, buvo pasitelktas gimdytojas ir nuvežtas į būstinę (Gedimino 45, Kaune). Aš palaukiau automobilyje, dėl ko paskui ir pasigailėjau.

Atbėga mano gimdytojas piktas, su žodžiais “Nu, brūde, kiek dar baudų sumokėjai?”. Aš žinoma išvertęs akis perbėgu per savo blaivų portą ir nerandu nei vieno atvejo, kad būtų mokėta kokia nors bauda…

O gi pasirodo, žmonės ten sėdi supratingi. Baudą panaikino, už tai paprašė susimokėt 3 litus. Na menkniekis tie 3 litai. Bet pridūrė:

– Daugiau pretenzijų neturim, pirmosios trys baudos sumokėtos laiku.

Wtf? Pirmosios trys baudos? Ir sumokėtos? Paskutinė bauda išrašyta Spalio 8 dieną, 16 val. 15 min. Tuo pačiu adresu, kur išrašyta ir šiandien (prie darbovietės). Maža problemėlė – tądien dirbome tik iki 16 val., ko pasekoje 16.15 Lietuvos laiku, mano ratuotos autotransporto priemonės net arti nebuvo. Bet bauda sumokėta. Viskas gerai.

Kitas dalykas – kiekvienas pažeidimas yra fotografuojamas žalių dėdžių. Bet mano gimdytojas, susinervinęs, kad tai jau ne pirmas atvejis tiesiog atbėgo kaltint manęs ir nepaprašė jokių nuotraukų.

Tai taip ir lieka neaišku, kada, kas ir už ką skyrė baudas, bei kas jas sumokėjo. Žinoma gaudyti ir mušti žalią dėdę beprasmiška, nes vyksta kas savaitinė jų rotacija. Tad prašau atsiliept gerųjų žmonių kurie 3 kartus “sumokėjo” už mane baudas(?).Įteiksiu jums bent po atvirutę…

P.S. Vienintelė mintis, kuri šauna į galvą, kad tai kažkoks būdas nurašinėti “juodas” parkavimo korteles…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *