Mikrosofka ir jos taisyklės

Sveiki,

Kreipiuosi į tuos žmones kurie skaito blogeriai.net arba mano kuklų blogą (jeigu tokių yra). Tokia situacija, kad susidomėjau Microsoft Security Essentials. Taigi, aš kaip sąžiningas vartotojas, skaitau licencijos sąlygas ir nelabai suprantu:

 • Smulkus verslas. Jei turite mažą įmonę, galite diegti ir naudoti programinę įrangą iki dešimties (10) savo įmonės įrenginių.
 • Apribojimai.
  1. Programinės įrangos negalima naudoti įrenginyje, kuriame veikia verslui skirta „Microsoft Windows“ operacinė sistema.
  2. Programinės įrangos negalima naudoti įrenginiuose, priklausančiuose vyriausybinėms arba akademinėms įstaigoms.

  Na dabar nesuprantu… Mažoje įmonėjė (iki 10 kompiuterių) naudoti šią antivirusinę galima, o bet tačiau, jei mano Windows versija yra bet kokia tik ne Home, tai aš jos kaip ir negaliu naudot? Tarkim, mano įsivaizduojamoje mažoje įmonėje kompiuteriai turi Vista Bussines, XP Pro ar bet kokią Win 7 (tik ne Home ar Starter) tai jau ir negaliu įdieginėt į įmonės kompiuterį?

  Microsoft Security Essentials licencija: mygt .

  One thought on “Mikrosofka ir jos taisyklės

  1. Prastas vertimas. Originale yra “enterprise”. Ir kiek atsimenu tai XP išvis nebuvo enterprise, o vista ir 7 nemanau, kad Jūsų mažoje įmonėje kas naudotu oficialiai 🙂

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *