World of Warcraft Cataclysm

Praeitą penktadienį, rugpjūčio 21 dieną Anaheime, Californijos valstijoje įvykusioje Blizzard konferencijoje buvo paskelbta neeilinė žinia, bus išleistas naujas Expantion pack (papildymas), kuris sukrės visą World of Warcraft pasaulį.

Chris Metzen , Blizzard viceprezidentas plėtros skyriuje pareiškė, kad “Aš tikiu, jis bus ne kas kita, kaip pribloškiantis. Cataclysm iš esmės pakeis jums gerai žinomą Azeroth pasaulį.”

Remiantis Warcraft „mokslu“, nauja plėtra rodo, kad žaidimo pasaulį transformuojama geologinis plyšys ir nesantaika tarp žaidimo grupuočių.

Oficialiame žaidomo „trailer“ pabrėžta, jog “Negali būti taikos, kai visas pasaulis dega iš pykčio”, bei “Pasaulis niekada nebus toks pat.” Jame vaizduojami abu žemynai, Eastern Kingdom, bei Kalimdor, kuriuose dauguma vietovių visiškai sunaikintos, o kitos padengtos lava.

Plėtra apima dvi naujas rases, kurios buvo paviešintas prieš renginį: Goblinai už Horde frakciją ir vilkolakiai Worgen už Aljansą.

Taip pat bus įkelti skraidantys gyvūnai, ant kurių bus galima jodinėti po visa Azeroth pasaulį ir kartele bus pakelta nuo 80 iki 85 lygio, kas padarys žaidimo charakterius dar stipresnius ir nuožmesnius.
Žinoma atsiras naujos rasių klasių kombinacijos, nauji monstrai, požemiai ir žygiai, nauja antrinė profesija Archeologija, Heroiškas nustatymas požemiams Deadmines ir Shadowfang Keep, taipogi naujoviška Gildijos lygių kėlimo sistema, Path of the Titans charakterių skirtumai, bei senojo boso Deathwing sugrįžimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *