Tele2 duomenų saugykla

TELE2 Duomenų saugykla
TELE2 Duomenų saugykla

Šiandien viename naujienų portale radau straipsnį apie naująją paslaugą TELE2 abonentams: duomenų talpyklą. Aš, kaip imlus naujovėms žmogus, iškart susigundžiau pasinaudot šia paslauga. Greitai nubėgu į http://duomenusaugykla.tele2.lt/, ten įrašau savo telefono numerį ir laukiu sms iš savo mylimo operatoriaus su tolesnėm instrukcijom. Prabėga šiek tiek laiko – gaunu pranešimą, jog reikėtų iš telefono apsilankyt visai panašiu į aukščiau pateiktą adresu. Nieko nelaukiu, taip ir darau. Dar kartą paprašo susivesti savo numerį (gal iškart reikėjo eit per telefoną į http?). Gaunu pranešimą jog mano Nokia 5800 neatpažintas… Bandykite dar kartą… Ir vėl neatpažintas… Atidžiau paskaitęs pamatau jog tuoj sms’u gausiu prisijungimo duomenis, nors telefonas ir neatpažintas.

Pagaliau prisijungiu prie puslapio. Iškart manęs paprašo suvest visus savo asmens duomenis (labai jau nori viską žinot apie savo klientus). Apsimetu, kad nieko nežinau apie save ir spaudžiu konfigūruoti naują telefoną. Čia nors jau pasirinkti galiu savo Nokafoną. Pasirinkus pasiūlo atsiųsti nustatymus SMS žinute arba susivesti juos savo auksinėm rankytėm. Kadangi esu baisus tinginys – spaudžiu SMS. Belaukdamas žinutės paspaudžiu ir “manualinį” nustatymą. Ten anglų kalba parašyta, jog instrukcijų šiam telefonui nėra, bet pateikiami bendri nustatymai.

Gaunu nustatymus. Perkraunu Nokla. Veikia. Susisinchronizavau (dar vienas žodis į žodyną 🙂 ) su saugykla. Beje nepavyko sinchronizuot SMS žinučių, nes nustatymų joms nepateikta, o iš meniu tinklapyje sinchronizuotų SMS punktas yra.

Cool: Kalendoriaus įrašai, užrašai, kontaktai guli internete ir juos galėsiu pasiekti net neturėdamas telefono šalia (kartais būna tokių situacijų). Beje iš puslapio galima siųsti SMS for FREE.

Uncool: Neatpažino mano telefono, nėra pilnų nustatymų telefonui, kažkodėl prašoma asmeninės informacijos prisijungus prie saugyklos (gal čia paranoja, bet man atrodo jog mane visi seka…), ilgas puslapio adresas (na bet čia mažmožis).

Šiaip paslauga man patinka. Senokai kažko panašaus norėjau, nes vis norėjosi išbandyt telefono funkciją “Sinchronise” 🙂

P.S. Kaip teigiama naujienų portale, kuriame perskaičiau apie šią paslaugą, duomenis bus prieinami tik patiems vartotojams, niekas kitas jų nematys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *