DealExtreme – 1 dalis

Logo_Deal

Beskaitinėjant omnitel.news teko surasti įdomią nuorodą į e-parduotuvę. Iš pirmos nuožiūros, įprastinė parduotuvė. Įdėmiau panaršęs, pastebėjau, jog prie visų prekių prierašas “Free Shipping”. Kainos taipogi gana žemos, yra netgi kategorija “prekės iki 2$”.

Ką pardavinėja šis “e-shopas”? Viską. Absoliučiai viską: tai ko jums reikia ir dar daugiau to ko jums visiškai nereikia. Akumuliatoriai, pakrovėjai, kompiuterių dalys, ‘practical jokes’, rūbai ir visokie neįsivaizduojami įrenginiai: nuo video kameros tušinuke iki mobiliųjų telefonų signalo blokavimo įrenginių. Beje visos prekės kinietiškos, todėl jų kokybė yra abejotina, bet niekas neverčia pirkti visko iš eilės.

Kol kas ruošiuos atsidaryt PayPal accountą ir pabandymui nusipirkti kokį nors menkniekį iš šios parduotuvės. Pirmą kartą pirksiu ką nors iki 10 USD vertės, baisu rizikuoti didesne suma, nors internete atsiliepimai ir geri – daug komentarų jog prekės atsiunčiamos tikrai.

P.S. Visai fun panaršyti mobiliukų skyrių, ten galima rasti tokių žinomų gamintojų kaip NOKLA, iFone, SciPhone, MyPhone telefonų.

Pirmos dalies pabaiga. Antra dalis – kai gausiu prekes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *